Prodüksiyon Hizmetleri
4k medya ajans’a bağlı, içerik boşluklarını doldurmaya yönelik ve proje bazlı çalışmalar yapan Media Solutions Productions 10 yıllık cast ajans prodüksiyon hizmeti deneyimi ile, doğru hedef kitleye yönelik doğru içeriği oluşturmakta.

4k media ajansı olarak oluşturulan içerik pazarlama stratejisinin, ihtiyaç duyulan görsel içerikleri ile ilgili olarak;

- Video Prodüksiyon Hizmetleri
- Tanıtım Videoları
- Kurumsal/Bireysel Reklam Çekimleri
- Kamu Spotları
- Ropörtajlar
- Viral Videolar
- Etkinlik ve Eğitim Videoları
- Video Senaryoları

4k havadan drone çekimleri hedef kitlede akılda kalmak konusunda en başarılı içerik olan video üretimini yapıyoruz. Tanıtım filmleri, reklam filmleri, viral videolar, etkinlik ve eğitim videoları, ropörtaj çekimleri gibi tanıtım odaklı içerikleri oluşturuyoruz. Doğru stratejiyi geliştirip, strateji üzerinden senaryo çalışmalarını hazırlıyoruz. İhtiyacını hissettiğiniz ifade eksiklerinizi gidermek için gerekli olan tüm hizmeti sunuyoruz.

- Post Prodüksiyon Hizmetleri
- Kurgu
- Montaj
- Uygulayıcı Yapımcılık

Oluşturduğumuz video içeriklerin son aşamasında, yaratıcı ve teknik olarak ulaşabileceğimiz tüm çözümleri kullanıyoruz. Kurgu ve montaj aşamasını ifade eden bu aşamada da, ihtiyaç dahilindeki tüm boşlukları doldurarak, işinizi en iyi şekilde yansıtan projeler ortaya çıkarıyoruz.

- Fotoğraf Hizmetleri

İşinizin, ürünlerinizin, iş yerinizin... Kısaca dondurup saklamak istediğiniz her anın fotoğraflarını çekiyoruz. Sizi tanıtırken kullanıyoruz.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.